Jesteś tutaj:

Relacja z inauguracji Otwartej Strefy Aktywności

Data: 15.10.2019 r., godz. 08.00    416
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z inauguracji Otwartej Strefy Aktywności na terenie Domu Pomocy Społecznej w Zielonce, która odbyła się 12.10.2019r.
- Cieszę się, że możemy udostępnić ten wyjątkowy teren nie tylko naszym pensjonariuszom, ale również wszystkim mieszkańcom i gościom, którzy szukają ciszy i odpoczynku na łonie natury - powiedział Starosta Wołomiński Adam Lubiak. 
Strefa powstała dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Gruntownie uporządkowaliśmy teren z ieleni, powstała siłownia plenerowa, miejsca do gry w szachy i ścieżka rekreacyjna wokół stawu.
To jednak nie koniec zmian. Kilka dni temu podpisaliśmy w Ministerstwie Środowiska umowę na realizację projektu z zakresu edukacji ekologicznej. Jeszcze w październiku zamontowanych zostanie 6 tablic interaktywnych dla dzieci, wiata edukacyjna  i stoły do warsztatów w plenerze.
A już w pierwszej połowie przyszłego roku będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa na otwarcie Tężni Solankowej, która powstanie również na terenie DPS.