Jesteś tutaj:

Premiera „Gdy przestaniesz śnić” odbyła się 21 września 2019 r. w Powiatowym Centrum Dziedzictwa i Twórczości w ramach projektu „Wejdź do teatru 11”.

Data: 23.09.2019 r., godz. 15.10    252
Spektakl przeniósł widza do bajkowego świata przepełnionego grozą, poczuciem humoru i melancholią, w którym Dobre Duchy za jadło i napitek dzielą się historiami zarówno o lepszych, jak i gorszych czasach.
„Gdy przestaniesz śnić” – siódmy spektakl Teatru „Zygzak”
Premiera odbyła się 21 września 2019 r. w Powiatowym Centrum Dziedzictwa i Twórczości w ramach projektu „Wejdź do teatru 11”.
Gdzieś pomiędzy górami, gdzieś pomiędzy lasami leżało Miasteczko. Na jego północnych rubieżach zima trwała aż do późnej wiosny, w samym sercu Miasteczka dnie przez większość roku były gorące, a noce dość chłodne, na południu zaś lato trwało najdłużej. Nie to jednak było w nim najbardziej zadziwiające. Wszyscy mieszkańcy Miasteczka, nie wiedzieć czemu żyli w dobrobycie i dostatku. Problemem wydawało się to, iż żaden z nich nie radował się, gdy nastawały dni świąteczne, ani nikt łzy nie ronił, gdy czyjeś serce przestawało bić...
W miasteczku tym bowiem działa jakaś siła, która odmieniła wszystko raz na zawsze. Co może się wydarzyć, gdy przestaniesz śnić? Główna bohaterka próbuje przywrócić dawny ład
i sprawić, aby mieszkańcy znów zaczęli czuć.
Spektakl przeniósł widza do bajkowego świata przepełnionego grozą, poczuciem humoru
i melancholią, w którym Dobre Duchy za jadło i napitek dzielą się historiami zarówno
o lepszych, jak i gorszych czasach.
Scenariusz i reżyseria: Jacek Stachowicz
Produkcja: Monika Godlewska
Światło i dźwięk: Piotr Kozłowski
Obsada:
Aleksandra Kozłowska
Aleksandra Staros
Zuzanna Szydlik
Weronika Narożniak
Karolina Traczyk
Monika Godlewska

Projekt został zrealizowany przez Stowarzyszenie Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju we współpracy z Zespołem Teatralnym „Zygzak”. Dofinansowany został ze środku Powiatu Wołomińskiego oraz Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i LGD „Równiny Wołomińskiej”.

Więcej informacji i zdjęć ze Spektaklu na stronie:

www.teatrzygzak.pl

oraz na portalu Facebook: facebook.com/teatrzygzak.