Jesteś tutaj:

Ogłoszenie

Data: 30.06.2020 r., godz. 13.03    942
Fundraising - czyli jak zdobyć dodatkowe fundusze dla swojej organizacji
Szanowni Państwo,

w imieniu Centrum Organizacji Pozarządowych "Eserefka - nasza wspólna przestrzeń" zapraszamy serdecznie Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Fundraising - czyli jak zdobyć dodatkowe fundusze dla swojej organizacji".

Szkolenie odbędzie się 08 lipca 2020 r. (środa) w godzinach od 17.00 do 20.00

Miejsce: Radzymin ul. Letnia 15

Szkolenie poprowadzi Pan Jacek Broda.


Pan Jacek Broda, ma ponad 8 letnie doświadczenie w pracy i współpracy z organizacjami pozarządowymi w tym ponad 6-cio letnie na stanowiskach kierowniczych i zarządczych. Również od 8 lat zajmuję się szeroko rozumianym Fundraisingiem dla organizacji pozarządowych w szczególności związanym z pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych na działalność statutową.

Misją Jacka jest stworzenie sytuacji, w której organizacje przestaną martwić się o pieniądze.

Co to jest fundraising, jakich metod używa i co trzeba zrobić aby zebrać pieniądze? Zapraszamy na praktyczne szkolenie, na którym dowiecie się, jak zdobywać fundusze przez internet, żeby móc realizować wasze społeczne cele!

Mimo, że organizacje mają możliwość finansowania swoich działań z różnych źródeł, przeciętna organizacja korzysta średnio z trzech (składki członkowskie, źródła samorządowe, darowizny od osób prywatnych) i trzeba tu zauważyć, że sytuacja ta nie zmieniła się znacząco od 2014 roku. W tym kontekście widać jak bardzo ważną rolę dla rozwoju trzeciego sektora może mieć fundraising, dzięki któremu fundacje i stowarzyszenia mogą w planowy sposób zbierać środki na realizację misji, ale też opłacenie kosztów administracyjnych. Im więcej pewnych i różnorodnych źródeł finansowania ma organizacja, z tym większym spokojem i stabilnością może działać – mowa tu o dywersyfikacji źródeł finansowania.

W czasie szkolenia zapewniamy: kawę, herbatę, wodę i ciasteczka.


Zapisy na bezpłatne warsztaty:

e-mail: cop.eserefka@gmail.com