Jesteś tutaj:

Muzyka mistrzów w Pałacu w Chrzęsnem

Data: 05.03.2018 r., godz. 18.00    1468
W ostatnią sobotę, Pałac w Chrzęsnem otworzył swoje podwoje wirtuozom fortepianu i skrzypiec. Wystąpili - Tomasz Betka & gość specjalny - Kana Yatsuzuka.

W ostatnią sobotę, Pałac w Chrzęsnem otworzył swoje podwoje wirtuozom fortepianu i skrzypiec. Wystąpili - Tomasz Betka & gość specjalny - Kana Yatsuzuka. Tomasz Betka zaprezentował urzekające subtelnością i szczególnym klimatem, własne kompozycje oraz niezwykłe aranżacyjnie znanych utworów z kanonu muzyki filmowej. Usłyszeliśmy kompozycje z autorskiej płyty artysty - pt. „Miniatures”. W duecie z Tomaszem Betką wystąpiła niezwykle utalentowana skrzypaczka - Kana Yatsuzuka, która w 2012 roku ukończyła staż na Uniwersytecie Soai  w Osace. Studia magisterskie postanowiła kontynuować na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Tomasz Betka natomiast jest autorem muzyki do filmów fabularnych, kabaretów, spektakli teatralnych. Ma w dorobku wiele piosenek i aranżacji w bardzo zróżnicowanej stylistyce muzycznej. Licznie przybyła publiczność owacjami na stojąco nagrodziła wyjątkowych artystów.


Już 11 marca, o godz. 15.oo, serdecznie zapraszamy na inaugurację wystawy: Aleksandra Jasińska-Nowicka - wystawa rysunków i pasteli.

Na wszystkie wydarzenia kulturalne, odbywające się w Pałacu w Chrzęsnem, wstęp jest wolny.