Jesteś tutaj:

ORGANIZACJA RUCHU - OSSÓW 15 sierpnia / BEZPŁATNY AUTOBUS NA UROCZYSTOŚCI

Data: 09.08.2019 r., godz. 12.27    1477
Znamy już organizację ruchu podczas obchodów „Cudu nad Wisłą” 15 sierpnia br. w Ossowie natomiast dzięki firmie Stalko z Zielonki uczestnicy obchodów będą mogli bezpłatnie przybyć zabytkowym autobusem. Trasa przejazdu: Wołomin-Ossów-Wołomin.
Dla kierowców jadących od trasy wojewódzkiej 634 – skręcając w ul. Hallera, ul. Matarewicza do godziny 9.30 ruch dwustronny, bezpośrednio do Majdanu.

Od godziny 9.30 wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, skręt w ul. Grabiczną. Podobnie, dla jadących od strony Majdanu do godz. 9.30 ruch dwustronny do drogi 634. Po tej godzinie ruch dwustronny, ale tylko do drogi prowadzącej do kaplicy w Ossowie. Kierujący pojazdem będą dokonywali tzw. „nawrotki” na wysokości wjazdu na parking przy ul. Matarewicza - zostanie zorganizowane mini rondo.

Na odcinku od skrzyżowania ul. Materewicza z ul. Grabiczną oraz z przeciwnej strony, czyli skrzyżowania Materewicza z drogą do kaplicy, będzie obowiązywała strefa ograniczonego ruchu oraz część całkowitego wyłączenia z ruchu kołowego.

W dniu 15 sierpnia, firma Stalko z Zielonki, zapewni dla uczestników obchodów 99. rocznicy "Cudu nad Wisłą" w Ossowie bezpłatny przejazd zabytkowym autobusem. Począwszy od godz. 9.00 z przystanku przy Pl. 3 Maja w Wołominie w kierunku Ossowa ruszy pierwszy autobus. Na poboczu obok ogrodzenia parkingu przy ul. Matarewicza będzie tymczasowy przystanek autobusu historycznego. „Stalko”

Poniżej szczegółowy rozkład