Jesteś tutaj:

Rozbudowa drogi powiatowej ul. Wileńskiej (Nr 4359W) w Wołominie

Data: 12.04.2019 r., godz. 14.00    1237
15 kwietnia br. rozpocznie się rozbudowa drogi powiatowej ul. Wileńskiej (Nr 4359W ) w Wołominie na odcinku od skrzyżowania z ul. Sikorskiego do ul. Reja
Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 kwietnia br. rozpocznie się rozbudowa drogi powiatowej ul. Wileńskiej (Nr 4359W ) w Wołominie na odcinku od skrzyżowania z ul. Sikorskiego do ul. Reja wraz z budową ronda na tym skrzyżowaniu w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: „Przebudowa ul. Wileńskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Reja w Wołominie gm. Wołomin”.
Zgodnie z umową wykonawca powinien zakończyć prace do dnia 30 sierpnia br. Do przetargu na wykonanie przebudowy przystąpiło 5 wykonawców. Najkorzystniejsza ofertę opiewającą na kwotę 3 111 791,43 zł zaproponowała firma P&K JACZEWSCY Jaczewski Paweł.

Zakres prac obejmuje m.in.
• przebudowę istniejących chodników i budowę ścieżki rowerowej;
• remont nawierzchni jezdni, chodników i zjazdów;
• budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Wileńskiej z ul. Reja;
• przebudowę istniejącej kanalizacji deszczowej;
• przebudowę i budowę oświetlenia ulicznego.

Na czas prowadzenia robót zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu i nastąpi całkowite zamknięcie ul. Wileńskiej na odcinku od ronda na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Reja. W załączeniu przekazujemy schemat objazdu linii autobusowych oraz mapę objazdów dla uczestników ruchu kołowego.
Za wszelkie utrudnienia związane z przeprowadzanymi pracami przepraszamy!