Jesteś tutaj:

Doktor Ewa Dądalska w "Złotej Dziesiątce"

Data: 13.09.2018 r., godz. 14.00    2943
Doktor Ewa Dądalska, lekarz ginekolog z Szpitala Powiatowego w Wołominie znalazła się wśród "Złotej Dziesiątki" Kobiet Sukcesu Mazowsza. Ponadto została uznana Kobietą Sukcesu Mazowsza przez internautów. Gratulujemy!

Na stronie Wybory Kobiety Sukcesu Regionów Polski możemy przeczytać więcej o dr Dądalskiej:Ewa Dądalska – lekarz ginekolog położnik, specjalność ginekologia onkologiczna, doktor nauk medycznych, Szpital Powiatowy w Wołominie.
Laureatka nagrody "Anioły Medycyny 2016", do której pacjenci zgłaszają farmaceutów i lekarzy, którzy przekraczają standardy polskiej służby zdrowia, okazując pacjentom serce, zainteresowanie i empatię.
Nagrodę od pacjentów bardzo wysoko sobie ceni, mówiąc że jest największym osiągnięciem jakie mogła sobie wymarzyć w tym zawodzie. 
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doktor nauk medycznych. Wcześniej przez 14 lat pracowała w Szpitallu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie i w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” im. Krysi Niżyńskiej „Zakurzonej”, gdzie przez dwa lata była zastępcą ordynatora. 
W wołomińskim szpitalu pracuje od 1 lutego 2017 roku. na oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Stworzyła poradnię onkologiczną. Ma szereg planów związanych z wyposażeniem oddziału w najnowocześniejszy sprzet, o który zabiega i ma wielką nadzieję, że dopnie swego.
Ewa Dądalska wiele razy występowała jako ekspert w telewizyjnym „Pytaniu na śniadanie”, jak również w innych programach dotyczących zdrowia kobiet. Jest również współtwórcą strony internetowej poświęconej kobietom chorym na nowotwór http://dlaniejmozemywiecej.pl/ Są tam zawarte podstawowe informacje na temat nowotworów narządów płciowych kobiecych, a może przede wszystkim, wskazówki, jak sobie radzić z rozpoznaną właśnie chorobą oraz jak wspomóc osoby dotkniętą chorobą.